Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Matka dwóch dorosłych wspaniałych córek. Nauczycielka kl. I - III, pedagog specjalny - oligofrenopedagog. Z wielką pasją oddaję się swojej pracy z dzieciakami. Jest we mnie mnóstwo młodzieńczego wigoru - bawię się z nimi, tańczę, rzucam śnieżkami, jeżdżę na sankach, opowiadamy sobie śmieszne historie, ale też gdy trzeba - ciężko pracujemy. Organizuję mnóstwo konkursów, wyłapuję talenty, ale też pochylam się nad każdym, kto ma problemy i cieszę się, gdy udaje mi się je rozwiązać. Chcę by moi wychowankowie byli szczęśliwi. Uwielbiam pracę ze studentami. Niektóre studentki zainteresowały się pracą z niepełnosprawnymi i postanowiły dalej kształcić się w tym kierunku. Oprócz pasji jakimi są dla mnie pedagogika i psychologia, uwielbiam taniec, muzykę, malarstwo, teatr, narty, podróże.

Projekt Miss po 50ce zrodził się z pomysłu Katarzyny Czajka – autorki przestrzennych rzeźb (Instalacja Manekinów). Organizacji zaś wraz z nią podjęła się DORUM ART Fabryka Kształtów i Barw, wspierając charytatywnie aktywizację zawodową i społeczną kobiet po 50-ce. Jego zadaniem jest propagowanie kobiet, które pomimo przekroczenia progu pięćdziesiątego roku życia, nadal pozostają piękne w każdym wymiarze, aktywne życiowo lub pełne pasji, marzeń i sukcesów…bez względu na to czy mieszkają w małej wiosce czy też w wielkim mieście.

Celem organizatorów Konkursu jest zwrócenie uwagi na problemy odsunięcia, a często wręcz wykluczenia zawodowego, odrzucenia, syndromu „pustego gniazda”, spadku samooceny, które tak często dotykają właśnie kobiety 50+. Jednocześnie uświadomienie im, że życie po 50-ce, nadal może mieć ogromną wartość, smak i pazur, czego najlepszym przykładem jest Katarzyna Czajka, która po 50-ce całkowicie odmieniła swoje życie.

Podczas Gali Finałowej odbędzie  się akcja charytatywna, której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie aktywizacji zawodowej i społecznej kobiet po 50-ce.

na podstawie http://misspo50ce.pl

Kobiety po 50-ce czują się na prawdę młodo, jeśli mają jakiś cel w życiu. Celem takim może być chęć pokazania się innym. Ma to pozytywny wpływ na samopoczucie i na energię witalną. Kobiety te mają doświadczenie życiowe i mogą zaskakiwać innych swoją werwą do działania. Miss może zostać każda kobieta, która ma w sobie to coś. Gratulujemy wszystkim kandydatkom i zapraszamy do głosowania na stronie http://misspo50ce.pl.

Fundacja Katarzyny Czajka Miss po 50ce zaprasza do otwarcia drzwi ......do wspólnego działania. Zapraszam do współpracy wszystkich, którym nie jest obojętny los osób wykluczonych zawodowo i społecznie bez względu na powód. Zapraszamy do współpracy... Konkretnie : poszukujemy Firm.... małych i dużych, Osób, które mogą się włączyć w proces aktywizacji zawodowej i społecznej. Fryzjerów, makijażystów, gabinety medycyny estetycznej, firmy farmaceutyczne, kosmetyczne ,gabinety stomatologiczne, producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń ( np. maszyny do szycia ), firmy internetowe, prawników, drukarnie, hotele, pensjonaty, firmy szkoleniowe , firmy budowlane, remontowe ,firmy przewozowe, wszystkich, którzy zdecydują się wręczyć nam swoje vouchery, abyśmy mogli nimi obdarzyć osoby, które potrzebować będą naszego wsparcia na rozpoczęcie nowego otwarcia swojego drugiego JA. Nasza Fundacja ma na celu połączyć osoby, które mogą i chcą wspólnie działać charytatywnie.

RRz