Najlepiej zarabiający muzycy w roku 2013 - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 16 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Maria, Stefan, Eustachy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Minął rok 2013 i można by powiedzieć, że ten ubiegły rok był udany zwłaszcza, że niektóre gwiazdy światowej sławy zarobiły sporo kasy. No cóż, niektórym pewnie mina zrzednie na wiadomości płynące ze świata. Mowa jest o milionach dolarów. Dla niektórych to za mało zarobić np. 50 mln dolarów za cały rok. Apetyt, honor, zachłanność, ambicje - co daje niezadowolenie z tego, że zarabiamy za mało w stosunku do tego, co chcielibyśmy zarabiać?

Madonna - artystka, która zarobiła 125 mln dolarów koncertując i sprzedając swoje płyty. Lady Gaga, zarobiła 80 mln dolarów w ciągu 2013 roku. Dwie kobiety na początku stawki, a za nimi zespół na czele którego stoi Bon Jovi, który nie odbiega od stawki złotej i srebrnej medalistki, bo z zarobionymi 79 mln dolarami jest na trzeciej pozycji.

A gdzie są Polacy? Na czwartym miejscu pod względem zarobków uplasował się Toby Keith (65 mln dolarów) muzyk country, który wzbogacił się dzięki sprzedanym płytom, setkom zagranych koncertów i 18 otwartym restauracjom. Dokonywało się to w ciągu zaledwie pięciu lat.

Pierwszą dziesiątkę zamyka również muzyk country Kenny Chesney (53 mln dolarów). Widać, że zarobki nie odbiegają od siebie, jaeśli chodzi o dziesiątkę najlepiej zarabiających ubiegłego roku. Cóż to, 10 mln dolarów różnicy między 4-tym, a 10-tym miejscem.

Przeskakując o kolejną dziesiątkę znowu nie ma wielkiej różnicy, ale... znowu te magiczne 10 mln dolarów.
One Direction (42 mln dolarów). Brytyjski boysband zarabia dzięki występom na żywo. Wszystko to dzieje się ponieważ ludzie idą na koncerty, kupując bilet dają zarabiać swoim idolom. Może to usługa taka, że oni grają i śpiewają, a my im płacimy. Może my byśmy coś zrobili, aby inni nam płacili i będziemy w czołówce najbogatszych. Pieniądze to nie wszystko, ale mogą one zaspokoić nasze pragnienia - te materialne.

RRz
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone