NIVEA dba o rozwój rodzin - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

NIVEA dba o rozwój rodzin

Firma NIVEA produkuje kosmetyki, ale nie tylko w ten sposób dba o nasz wygląd i samopoczucie. Firma wspiera rozwój rodziny oraz wspiera działania lokalnych samorządów, aby rodziny mogły spełniać swoją rolę łatwiej i przyjemniej. Od wielu lat NIVEA wyposaża szkółki piłkarskie, buduje place zabaw dla dzieci i organizuje inne akcje społeczne.

W tym roku firma NIVEA organizuje kolejną akcję pod hasłem "Podwórko NIVEA". W czterdziestu lokalizacjach na terenie całego kraju zbuduje Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci będą miały możliwość wspólnie spędzić czas w aktywny sposób.

"Marzeniem rodziców i dzieci jest wspólne spędzanie czasu. Aby je spełnić stworzymy dla nich przyjazną przestrzeń, która im to umożliwi. Znajdą się tam sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców. Zachęcamy do zabawy i wzięcia udziału w naszej akcji!" - czytamy na stronie www.nivea.pl.

Zagłosuj już teraz gdzie ma powstać "Podwórko NIVEA":

http://www.nivea.pl/podworko


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone