Przedsiębiorcza Kobieta - Przyciągnij sukces – stwórz swój biznes z pasją - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Kwiecień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Filip, Leon, Marek
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przedsiębiorcza kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta to innowacyjny ogólnopolski projekt stworzony specjalnie dla kobiet, odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie. Do współpracy zapraszamy osobistości, na co dzień związane z przedsiębiorczością. Są nimi kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi doświadczeniami przybliżą uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu. Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywnie zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie biznesu. Zależy nam na tym, aby kobiety aktywne zawodowo nie bały się nowych wyzwań i umiały efektywnie wykorzystywać własne atuty. Atmosferę spotkań umilają różne atrakcje: show barmański, muzyka na żywo, pokazy taneczne czy kosmetyczne. Spotkania w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta odbywają się cyklicznie.

UBIEGŁOROCZNA EDYCJA

„Biznes na szpilkach – bądź pewna w biznesie” takie hasło towarzyszyło inaugurującemu spotkaniu, które odbyło się w lutym 2014 roku w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta realizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Uczestniczki wzięły udział w warsztacie dotyczącym pewności siebie w biznesie, który został przeprowadzony przez trenera biznesu Pana Dr Tomasza Hermaniuka. Gościem inspiracyjnym była Pani Kinga Dudzińska - naczelna dyrektor sprzedaży Mary Kay Cosmetics. Opowiedziała o realizacji swoich marzeń, dając przy tym niejedną cenną wskazówkę. Pewności siebie dodaje również odpowiedni wygląd, dlatego też w trakcie wystąpienia został wykonany a następnie zaprezentowany makijaż biznesowy. Atrakcją wieczoru był pokaz mody biznesowej zaprojektowany przez kreatorkę mody Panią Barbarę Olearkę. Projektantka udzieliła kilku rad w kwestii dobierania kolorów oraz fasonów w zależności od sytuacji biznesowej. Gościem specjalnym pierwszej edycji została Pani Marta Półtorak - prezes firmy Marma Polskie Folie. Swoją historią zainspirowała wszystkie uczestniczki spotkania. Praca na etacie czy własny biznes – nieważne co, ważne żeby było wykonywane z pasją – tak twierdzi Pani Marta. Uczestniczki spotkania głęboko do serca wzięły jeszcze jedną złotą myśl Prelegentki – „Porażka to nie przeciwieństwo sukcesu, a jego element”.

PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA 2015

Tegoroczna edycja Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się 12 marca 2015 r. w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy. Hasło spotkania brzmi: „Przyciągnij sukces – stwórz swój biznes z pasją”. Gościem specjalnym pierwszej w tym roku edycji Przedsiębiorczej Kobiety będzie Pani Danuta Terpiłowska – Life Coach, twórczyni Terapii Sercem, autorka książek, dziennikarka, ambasadorka magazynu BussinesWoman&Life. Wśród prelegentów zobaczymy również Panie z LIRYKA Atelier – laureatki nagród Podkarpackie Nagrody Mody 2015. Atrakcją wieczoru będzie warsztat dotyczący pielęgnacji dłoni i paznokci prowadzony przez przedstawicielki Quick Nails Bar. Podczas wydarzenia uczestniczki wezmą również udział w losowaniu nagród. Na spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety przybędą także panie z Rzeszowskiej Loży BCC.
http://www.przedsiebiorcza-kobieta.pl/

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone