THE LOOK OF THE YEAR – Finał Rzeszów już 4 lipca - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

THE LOOK OF THE YEAR RZESZÓW

Jest to festiwal Piękna, Kultury i Sztuki. Podczas Gali Finałowej 4 lipca 2015 r. jury wybierze 3 modelki, które dostaną się do finałów ogólnopolskich, organizowanych na przełomie sierpnia — września, a jesienią przed modelkami finały światowe.
Wydarzenie TLOTY Rzeszów to pierwszy etap do wysycania terenu Podkarpacia Wydarzeniami modowymi tej rangi z relacjami wchodzącymi w obszary wielu innych dziedzin życia, biznesu, kultury, sztuki, a także w obszary rozwoju osobistego i doświadczeń aktywnych jednostek, kreujących wizerunek życia na Podkarpaciu.

DOŚWIADCZENIA TLOTY

Międzynarodowy konkurs THE LOOK OF THE YEAR organizowany jest od 1983 roku w ponad 55 krajach. Co roku organizowane są edycje narodowe, w których bierze udział około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. Misją konkursu jest odkrycie i wypromowanie utalentowanych modelek i pokazanie ich osobowości.
THE LOOK OF THE YEAR stwarza równe szanse dziewczynom na całym świecie bez względu na ich kolor skóry, przekonania religijne i pochodzenie etniczne. Z konkursem związane są takie modelki jak Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. W corocznym światowym finale, który ma miejsce w Taorminie na Sycylii, wyłaniana jest Modelka THE LOOK OF THE YEAR, która otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek i rozpoczyna w ten sposób międzynarodową karierę. W 2012 roku, konkurs światowy wygrała Angelika Lipa – dziś już znana na świecie modelka z Lubelszczyzny.

Po raz pierwszy konkurs wchodzi w obszary Podkarpacia

Przygotowania do tego prestiżowego wydarzenia trwają już od kwietnia. Finałowa piętnastka została wyłoniona z licznego grona młodych dziewczyn, marzących o karierze top modelki podczas dwóch castingów oraz półfinałowego etapu konkursowego. Modelki zaprezentują się między innymi w strojach kąpielowych, strojach wieczorowych, ubraniach typu casual. Zaproszeni Projektanci to znane już w kraju i za granicą nazwiska i marki FINALISTKI NIE PRÓŻNUJĄ.Przed lipcowym finałem dziewczyny doskonalą choreografię swego występu, a przede wszystkim uczą się trudnej sztuki catwalku, zachowania się na wybiegu. Biorą także udział w licznych sesjach zdjęciowych i innych przedsięwzięciach, które mają je przygotować do wymagającego konkursu. Uczestniczki spotkają się z top modelką Paris Maziarską, utytułowaną w Chinach jako Supermodel International, wyróżnioną przez Vouge Italia. Paris na swoim koncie ma występy na największych polskich i zagranicznych pokazach mody oraz udział w sesjach zdjęciowych znanych na świecie marek. Paris Maziarska przybliży finalistkom pracę zawodowej modelki, przekaże, na co w szczególności muszą zwracać uwagę, czego unikać, a o co zabiegać.

Obecnie trwa także plebiscyt, w którym każdy może oddać głos na swoją modelkę TLOTY Rzeszów, dostępny pod adresem: http://lookrzeszow.pl/plebiscyt.html

GALA FINAŁOWA

Podczas Gali Finałowej zobaczymy finalistki w różnych odsłonach. Wystąpią w sukniach wieczorowych oraz wizytowych autorstwa Patrycji Orłowskiej, projektantki Ślubnego Atelier OrOr w Warszawie. Zaprezentują się w wyjątkowych sukniach ślubnych Pracowni Mody Ślubnej Afrodyta oraz w najnowszej kolekcji „Glamour” Eweliny Dec, właścicielki marki Alette.
Nie zabraknie też ekskluzywnych strojów kąpielowych marki Huit oraz czarujących kreacji wizytowych projektantek: Olgi Leś oraz Magdaleny Misztal. Zobaczymy również niepowtarzalną biżuterię sutasz marki AdityaDesign Edyta Gąsior oraz biżuterię skórzaną Joccos Desing a także okulary światowych marek dostępne w Salonach Optycznych Ocular Canada. Modelki zaprezentują się w najnowszych kolekcjach butów Euromody. Galę poprowadzi Conrado Moreno znany m.in. z programu „Europa da się lubić”. Conrado to konferansjer, publicysta, współprowadzący programu turystycznego „Okno na Polskę w TVP Info. O oprawę artystyczną zadba znany i ceniony, przemysko-rzeszowski duet Kuba & Sabina – półfinaliści programu „Mam Talent”. Zapowiada się wyjątkowy wieczór z dużą dawką mody, urody i kobiecego piękna. Już dziś serdecznie zapraszamy.
TLOTY Rzeszów 2015
Data: 4 lipca 2015 r.
Godzina: 19.00
Miejsce: Hotel Prezydencki w Rzeszowie (ul. Podwisłocze 48)
Bilety: w cenie 40 zł do nabycia poprzez stronę:

https://www.facebook.com/thelookoftheyearpodkarpacie/app_190322544333196


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone