Towarzysko, ale nie randkowo - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jeśli chcesz się z kimś spotkać i nie przesiedzieć przed Facebookiem to warto założyć konto na nowym portalu dla ludzi, którzy chcą gdzieś wyjść razem. Mowa jest o powstałym niedawno serwisie społecznościowym http://na-kawe.net.

Za pośrednictwem tego linku możesz się zarejestrować: http://na-kawe.net?mref=2702

"Dzięki wyszukiwarce znajdziesz osoby, które najbardziej będą Ci odpowiadały pod względem zainteresowań, czy wieku. Chcesz się zmotywować do czegoś, zainspirować innych i wykształcić cenny nawyk? Dołącz do naszej zabawy! Stwórz grupę, rzuć wyzwanie, zaproś inne osoby i dzielcie się na tablicy zdjęciami, filmami, opisami ze swoich zmagań oraz sukcesów"

Serwis założyła Izabela Kwiatkowska. W Rzeszowie szukała osób o podobnych zainteresowaniach. Jako młoda mama chciała poznać inne mamy, z którymi mogłaby pospacerować. Jako, że zamieszkała nie dawno, Rzeszów był dla niej zupełnie nowym miastem więc intuicyjnie sięgnęła po internet, aby poprzez sieć umawiać się z ludźmi.

Ten portal daje taką możliwość, że można zapodać temat publicznie np. wspólnego spaceru, czy jazdy na rowerze i w ten sposób znajdywać kompana do wyjścia z domu. Jest to zapewne dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy są zalogowani przez cały dzień na Fb i tylko przed komputerem spędzają swój cenny czas. Portal Na-Kawe.net daje pewną mobilizację, że jak napisze się, że idę tu i tam i odezwie się ktoś chętny to razem na pewno uda nam się oderwać od komputerów i wyjść na zewnątrz - do reala.
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone