Aktywnie w Dniu Kobiet - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Rzeszowski Fitness Point zaprasza wszystkie panie z okazji Dnia Kobiet na maraton zajęć prozdrowotnych. Impreza pod hasłem „Dzień Kobiet na sportowo” odbędzie się w najbliższą niedzielę. W programie cycling, dance & shape, pump i zumba. Trening poprowadzą panowie – instruktorzy!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom serdeczne życzenia oraz zapraszamy w dniu 8 marca do naszego klubu na bezpłatne zajęcia. Z myślą o aktywnych kobietach  przygotowaliśmy ćwiczenia zawierające dużą dawkę sportu i dobrej zabawy – mówi o inicjatywie Magdalena Krupa, instruktor Klubu Fitness Point.  

Każda z pań może wziąć udział w maratonie zajęć prozdrowotnych. – Cały program został tak ułożony, by poradził sobie z nim organizm ćwiczącej pani, z resztą każda z nich może zdecydować wcześniej o wyborze poszczególnych zajęć – powiedział Maciej Szostakow, jeden z trenerów prowadzących zajęcia.

Ciekawie zapowiada się cycling, czyli ćwiczenia na rowerach stacjonarnych. – To zajęcia dla osób, które chcą poprawić kondycję fizyczną i wytrzymałość organizmu, a przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia są prowadzone w grupie i przy dynamicznej muzyce, która narzuca tempo jazdy. W efekcie intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki, tak wzmocnisz mięśnie i  wymodelujesz sylwetkę – zachwala Piotr Czarnecki, instruktor.

Innym zestawem ćwiczeń proponowanym tego dnia dla kobiet będzie dance & shape. Polecany dla pań, które ćwiczą z obciążeniem przy muzyce i z wykorzystaniem układów tanecznych. – To kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających. Podczas zajęć wykorzystuje się także przybory: ciężarki, gumy i stepy. Tempo nie jest zbyt szybkie, a ćwiczenia dodatkowo połączone są z tańcem – mówi Małgorzata Rzepko, trener klubu.  

Impreza „Dzień Kobiet na sportowo” odbędzie się 8 marca (niedziela) w rzeszowskim Klubie Fitness Point, ul. Lwowska 6. Program szczegółowy: zumba (10-11.30), zajęcia prozdrowotne (11.30-12.30), cycling (12.30-14), pump (14-16), dance (16-17.30). Szczegóły pod nr. telefonu: (17) 859 36 14, kom. 728 470 212. Dla każdej ćwiczącej panie przygotowano napoje. Wstęp jest bezpłatny.

Rafał Białorucki

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone