Charytatywny koncert „Gramy dla Karolinki”, chorej na raka mózgu - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Krzysztof Napiórkowski,
 duet Kuba&Sabina M Trio już jutro w piątek 12 czerwca 2015 r. zagrają na specjalnym koncercie charytatywnym w Rzeszowie. Celem imprezy jest uzbieranie 400 000 zł na leczenie 1,5 rocznej Karolinki. Dziewczynka choruje na śmiertelnego raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Koncert odbędzie się w rzeszowskim klubie LUKR o godzinie 19:00. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie na leczenie dziewczynki.

1,5 roczna Karolinka jest w trakcie chemioterapii, ale poza tym polska służba zdrowia nie widzi możliwości dalszej pomocy dziewczynce w Polsce. Dlatego jej rodzice przygotowują się do wyjazdu do jednej ze specjalistycznych klinik poza granice naszego kraju. To wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie są w stanie pokryć. Każda pomoc okazana z serca, a co najważniejsze szybko może więc ocalić życie dziecka! Na leczenie raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma za granicą potrzeba 400 000 zł.

Dziewczynka jest córką pochodzącej z Rzeszowa Kasi Ślemp de Sanchez (skrzypaczki Filharmonii Gorzowskiej i United Chamber Orchestra), dlatego w akcję pomocy włączyli się jej przyjaciele. Aby uzbierać potrzebną kwotę, w najbliższy piątek 12 czerwca organizują specjalny koncert charytatywny.

W klubie muzycznym LUKR w Millenium Hall zagrają M Trio w składzie Magdalena Kocój – wokal, Tomek Drachus – klawisze, Kuba Szturm – gitara oraz półfinaliści programu Mam Talent duet Kuba & Sabina. Gościem specjalnym wieczoru będzie Krzysztof Napiórkowski, pochodzący z Rzeszowa wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kompozycje z jego trzeciej płyty m.in. przebój "Wszystko gdzieś w nas” doskonale znany słuchaczom Radiowej Trójki.

Koncert charytatywny w klubie muzycznym LUKR rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp na imprezę nie jest biletowany. Przy wejściu do klubu ustawiona zostanie skarbonka, do której będzie można wrzucić wolne datki. Cała uzbierana kwota przeznaczona zostanie na pomoc w leczeniu Karolinki. Szczegóły dotyczące koncertu można znaleźć na facebooku (https://www.facebook.com/events/890979180969908/).

Patronatem medialnym koncert objęli: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Radio ESKA, GC Nowiny, Portal informacyjny nowiny24.pl, Gazeta Wyborcza, Day&Night, VIP Biznes&Styl. Koncert wspomagają także portale: imprezy.rzeszow.pl, gospodarkaPodkarpacka.pl, Clubs4u.pl oraz turzeszow.pl

Warto wspomnieć, że w organizację koncertu spontanicznie włącza się wielu ludzi, oferując darmową pomoc i wsparcie. Wśród nich są również instytucje m.in. klub LUKR, który udostępnił salę i pomógł w organizacji imprezy, firma nagłośnieniowa Marketour oraz drukarnia Activ media.

Leczenie dziecka można wspomóc także przelewem na konto Fundacji ASANTE, która zrzekła się pobierania prowizji (FUNDACJA ASANTE, nr konta: 02 1140 2017 0000 4202 1195 4700 z dopiskiem: dla Karolinki) oraz za pośrednictwem strony zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp. Cały czas akcja wspierana jest poprzez aukcje i profil na Facebooku (www.facebook.com/pomozmykarolince).

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone