Fresh Talent - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Anna Szczygielska, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie  znalazła się w gronie 10 finalistek konkursu „Fresh Talent”, organizowanego przez Radio ZET. Glosy na Anię można oddawać do 2 listopada.

W grudniu 2013 roku Anna Szczygielska jako studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSIiZ wystąpiła w uczelnianym konkursie „WSIiZ ma Talent”. Zajęła II miejsce. Teraz ma szansę na zwycięstwo w konkursie  „Fresh Talent” Radia ZET i nagrodę 25 tys. zł.

- Aby wziąć udział w konkursie należało nagrać swoją wersję piosenki „I Say a Little Prayer” śpiewanej przez Kayah i Andrzeja Piasecznego – wyjaśnia Anna Szczygielska. Spośród nadesłanych utworów komicja konkursowa (Kayah, Andrzej Piaseczny oraz Marcin Wojciechowski)  wybrała 10 wokalistek i 10 wokalistów, którzy od 24 października do 2 listopada walczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Aby zagłosować na Annę Szczygielską należy na stronie konkursu wybrać zakładkę FINALIŚCI, a następnie oddać głos na użytkownika aronaronski.

Posłuchaj nagrania absolwentki WSIiZ

http://ising.pl/nagranie/chmkujvptik,Kayah_and_Andrzej_Piaseczny-I_Say_A_Little_Prayer

Szczegóły konkursu

http://www.radiozet.pl/Konkursy/KONKURS-Fresh-Talent-w-Radiu-ZET

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone