Osobista sekretarka w telefonie - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Aplikacja już łączę - sekretarka

Telefon ciągle Ci dzwoni i przeszkadza podczas prowadzenia szkolenia, wykładu lub spotkania biznesowego?

Bądź pewny, że każdy skierowany do Ciebie telefon zostanie odebrany dzięki nowej aplikacji firmy Jużłacze.pl. Jest to swego rodzaju osobista sekretarka i możesz z niej korzystać wtedy, gdy nie chcesz lub nie możesz odebrać telefonu. Twoja osobista Asystentka poprowadzi rozmowę za Ciebie, a jej treść bezzwłocznie zostanie do Ciebie przesłana na e-mail lub sms.

Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z usługi osobistej asystentki jest bardzo wygodne i nie zajmuje dużo czasu. Można ją bezpłatnie ściągnąć na smartfona oraz tablet.

Dzięki mobilnej aplikacji, użytkownik może w każdej chwili zdecydować, kiedy rozmowy mają być przekierowywane do biura Jużłacze.pl. Osobista asystentka zajmie się połączeniami przychodzącymi w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Za pomocą aplikacji można także kontrolować połączenia, które pojawiały się podczas wyłączonego telefonu, czy też braku zasięgu. Opcja "historia połączeń" pokazuje szczegóły wszystkich połączeń odebranych przez "osobiste asystentki".


reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone